На святкування Дня міста до Кременчука приїхали почесні гості і добрі друзі з Литви, Білої Церкви, Бердянська та Олександрії

Извините, этот техт доступен только в “Украинский”. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

21 вересня відбулася зустріч міського голови Віталія Малецького  з Міністром-радником Посольства Литовської Республіки в Україні паном Саулюсом Лабутісом, віце-президентом ТПП України Валерієм Королем та делегаціями з міста Олександрія та з міст- побратимів Біла Церква і Бердянськ.  Офіційний візит гостей нашого міста приурочений відзначенню 447-річниці від дня заснування Кременчука та 75-річниці визволення його від нацистських загарбників.
Міський голова Віталій Малецький зазначив, що дуже приємно відзначати значущі дати Кременчука в колі його друзів і партнерів. Якщо говорити  про сьогодення нашого міста, то воно є відкритим для спілкування та співпраці з усіма, хто пропонує цікаві взаємовигідні пропозиції для економічного розвитку та розвитку громадянського суспільства. Керівник міста підкреслив, що в  рамках святкування Дня народження Кременчука розпочинається основний цикл загальноміських святкувань. Центральне місце  в ньому посідатиме фестиваль «Солодкий Кременчук». Якщо раніше вважалося, що Кременчук є потужнім промисловим центром Полтавського регіону з розвиненими машинобудівним, металургійним, нафтопереробним секторами, то в останні роки в ньому активно розвивається ще й харчова промисловість. Наразі кременчуцькі виробники солодкої продукції  посідають лідерські позиції на різних рівнях у виробництві солодощів, кондитерських виробів. Підтвердженням цьому є фестиваль «Солодкий Кременчук», який проводиться третій рік поспіль, щороку набуваючи  більших масштабів, надає можливість місцевим кондитерам і кулінарам продемонструвати свою продукцію та майстерність приготування смаколиків.  
Міністр-радник Посольства Литовської Республіки в Україні пан Саулюс Лабутіс подякував кременчуцьким колегам за дружній прийом,  висловивши сподівання на подальшу продуктивну працю та  партнерські стосунки з Кременчуком.  Він підкреслив, що співробітництво з високорозвиненими країнами в різних галузях – це одна з головних  базових складових, що допоможе українській державі стати повноправним членом Європейського співтовариства.
Із вітальними словами також звернулися делегації з міст-побратимів Біла Церква і Бердянськ, а також Олександрії. Вони підкреслили, що у Кременчуці багато прогресивного досвіду, який буде в нагоді в інших територіальних громадах країни.
 
Ресурс