Продовжується співпраця України і Литви у сфері енергоефективності на регіональному рівні

Извините, этот техт доступен только в “Украинский”. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

18 липня ц.р. Посол України у Литовській Республіці Володимир Яценківський провів зустріч з українською делегацією на чолі із заступником директора комунального підприємства «Кременчуцький центр міжнародних зв’язків та економічного розвитку міста «Кременчук Інвест»» Павлом Бедрацьким. До складу делегації увійшли представники Кременчуцької міської ради (Полтавська область) та будівельної компанії ПП «МПБП Стимул» з м.Прилуки (Чернігівська область). У зустрічі взяв участь начальник відділу реалізації проектів Агентства з енергоефективності житла Литви Томас Гєдріс.

У ході зустрічі відбулося обговорення досвіду Литви з реалізації проектів у сфері підвищення енергоефективності багатоквартирних будинків та можливості його використання в Україні.   

Делегація перебуває у Литві в рамках проекту з підтримки органів місцевого самоврядування України у сфері енергоефективності, який реалізується за сприяння державного Агентства з енергоефективності житла Литви. 

19 липня ц.р. делегація відвідала м. Анікшяй, де ознайомилася з досвідом реалізації енергоефективних проектів на комунальному рівні.

Ресурс