Школярка стала автором календаря, що дарують іноземцям: переможців конкурсу «Обличчя Кременчука» визначили

Извините, этот техт доступен только в “Украинский”. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Кована троянда, ляльки-мотанки від відомої волонтерки, фотографії Кременчука з висоти пташиного польоту, картини і логотипи – кременчуцькі митці продемонстрували, що обличчя нашого міста – це люди, які в ньому живуть і творять прекрасне.

Сьогодні в мерії Кременчука нагородили переможців відкритого міського конкурсу промоції «Обличчя Кременчука 2017».

Більше 500 робіт було представлено на розгляд членам журі.

Як зазначив голова оргкомітету директор КП «Кременчук Інвест» Андрій Мельник, обличчя міста – це обличчя людей, які живуть в ньому. І саме тому виникла ідея провести подібний конкурс. До речі, роботи конкурсантів оцінили навіть іноземні гості, які з візитом були в Кременчуці.

«Ваші очі бачать місто по-іншому. Ми бачимо, де треба його прибирати, чи де ті ж проблеми під час підготовки до зими. Ви ж бачите прекрасне. Я гордий, що в нашому місті живуть такі талановиті люди», — звернувся до переможців конкурсу перший віце-мер Володимир Пелипенко.

Їх обирали за наступними номінаціями:

  • Емблема,
  • логотип,
  • макет сіті-лайту,
  • сувенірна продукція,
  • скульптура,
  • фотографія Кременчука.

Конкурс «Обличчя Кременчука» цього року об’єднав кременчужан різного віку, відомих в місті і за його межами митці і тих, хто лише починає творчий шлях.

Та кожен з них вклав часточку своєї душі в роботи конкурсу. Тут і фотографії, і картини, і ляльки ручної роботи, які представили, як сувенірну продукцію.

Однією з переможниць стала юна Валерія Капліна. Її роботи, надані в номінації «Макет сіті-лайту» прикрасили календар, який тепер презентуватимуть гостям міста.

Інший юний кременчужанин Ростислав Простак став переможцем у номінації «Фотографії Кременчука», представивши світлини міста зроблені з квадракоптера.

Спеціальним призом в номінації «Скульптура» відзначили кременчуцького коваля Геннадія Сметанка, який робить свої шедеври в металі.

Взагалі майже всі домінанти говорили, що такі змагання для митців потрібні, бо саме вони дають поштовх до нових творчих пошуків. Лунала ідея, щоб зробити подібний конкурс для митців з інших міст «Кременчук очима гостей».

А директор Міської художньої галереї Оксана Бойко (яка теж отримала перемогу в конкурсі) подякувала КП «Кременчук Інвест» і особисто Андрію Мельнику за організацію такого конкурсу.

«Митці, які представили роботи на конкурс гідні представляти наше місто на міжнародному рівні. Булоб добре, аби роботи, представлені на конкурс, вкористовувались для виготовлення листівок, календарів, іншої сувенірної продукції», — зазначила вона.

До речі, у конкурсі «Обличчя Кременчука 2017» взяв участь фотокореспондент Кременчуцької газети Олександр Грінченко. Його відзначили спеціальним призом журі. Вже завтра його роботи відправлять на фотовиставку в литовське місто Алітус.

Солодким подарунком для кременчуцьких митців став фототорт, який презентував депутат Кременчуцької міськради Дмитро Кавунник. Також переможці отримали призи: сувенірні блокноти і календарі, у дизайні, яких використали роботи конкурсантів, а також картини з видами міста, на основі фотографій Олександра Грінченка.

Ресурс