У Кременчуці дано старт конкурсу проектів підтримки розвитку малих та середніх підприємств у рамках Проекту «Партнерство для розвитку міст» (ПРОМІС)

Извините, этот техт доступен только в “Украинский”. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Сьогодні у виконавчому комітеті Кременчуцької міської ради відбулася презентація Фонду сприяння розвитку малих та середніх підприємств у рамках Проекту  «Партнерство для розвитку міст» (ПРОМІС).

Головні цілі фонду – створення сприятливого бізнес-клімату для малого та середнього бізнесу, підтримка розвитку   інфраструктури для МСЛ та розвиток трисекторного партнерства для підтримки розвитку бізнесу.

          У заході взяли участь перший заступник міського голови Володимир Пелипенко, директор КП «Кременчук Інвест» Андрій Мельник, директор Проекту ПРОМІС Олександр Кучеренко, головний експерт з розвитку бізнесу Проекту ПРОМІС Валерій Кокоть та інші  зацікавлені особи.

          Відсьогодні відкрито прийом проектних заявок від неприбуткових підприємств, установ та організацій, в тому числі тих, засновниками яких є міська рада в місті – партнері Проекту ПРОМІС; неприбуткових закладів освіти, науки та культури міст-партнерів Проекту ПРОМІС на конкурс проектів щодо сприяння розвитку малих та середніх підприємств.

          Передбачається, що сума фінансування одного проекту складатиме від 20 до 40 тисяч канадських доларів ( у гривневому еквіваленті). Від авторів проектів (заявників) очікують  власний внесок у розмірі не менше 30 % вартості проекту. При цьому представники ПРОМІС говорять, що цей внесок може виражатися як у грошовому еквіваленті, так і у інших ресурсах.

          Проектні заявки очікують отримати вже до 29 листопада.

          Детальну інформацію про Проект можна отримати на сайті: www.pleddg.org.ua/ua/pro-promis/partneri-ta-geografiya/ .

Ресурс