У Кременчуці перебували учасники литовського телевізійного проекту «Національна експедиція»

Извините, этот техт доступен только в “Украинский”. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

У мерії міста висловили сподівання, що завдяки литовському проекту «Національна експедиція» на деякі історичні «загадки» будуть надані відповіді.

Круглий стіл «Україна і Литва – спільна історична спадщина, спільне майбутнє» за участю представників міської влади Кременчука українських і литовських  науковців, КП «Кременчукінвест», засобів масової інформації вчора відбувся у малому залі мерії.

Як з’ясувалося, візит учасників проекту «Національна експедиція» до Кременчука відбувається саме в Рік Литви, що упродовж 2018 року проходить у  нашому місті.  Експедиція присвячена  вивченню спільної україно-литовської  історії.  

Під час зустрічі було вказано, що деякі історичні факти говорять про те, що розвиток Кременчука пов’язаний із Литвою.

У мерії міста висловили сподівання, що завдяки литовському проекту «Національна експедиція» на деякі історичні «загадки» будуть надані відповіді.

Продюсер проекту «Національна експедиція» Едмундас Якилайтис наголосив, що власне проект триває упродовж 4-х років. Його маршрут проходив річками Немон та Висла, наразі він пролягає Дніпром. Щорічно у рамках проекту створюється від 20 до 30 серій документального кіно. Цього року про Україну, в тому числі про Кременчук, планується відзняти 28 епізодів. В їх основу будуть покладені реальні факти про справжню Україну, її культуру, історію, природу, традиції. Вже у вересні програма «Національна експедиція»  вийде в ефірі центрального литовського телеканалу.

Ресурс