У міської ради підростають наступники

Извините, этот техт доступен только в “Украинский”. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Зустріч міської влади з учнями, учасниками Центру дитячої дипломатії, відбулася у трохи незвичному форматі.

Крім привітань учнів та вручення Почесних грамот найактивнішим юним дипломатам, а також представникам шкіл, де діють подібні центри, секретар міської ради Юрій Гриценко запропонував влаштувати «Оксфордські слухання», де кожен може поставити та дати відповідь щодо обговорюваного питання.

Тож у ході обговорення запропонували підняти прапор ЄС біля виконкому Кременчуцької міськради, а також проводити якомога більше подібних неформальних зустрічей  представників влади та міського самоврядування з учнями та студентами.

Крім того, юні дипломати вручили секретарю міської влади Юрію Гриценку відзнаку від дитячого об’єднання «Армія добра».

Як зазначили під час зустрічі, подібну роботу з виховання юних дипломатів проводять в Україні лише в нашому місті. За 15 років існування програми юні дипломати відвідали 73 посольства та генеральних консульств, було проведено 5 асамблей та 2 форуми юних дипломатів. А ще – близько 100 поїздок «Кроки до пізнання світу» у країни Європейського Союзу, де відбувалися зустрічі з главами парламентів, воєводств, областей.