Делегація міста Алітус відвідала Кременчуцький ліцей #4
Сьогодні, 19 жовтня 2017 року, делегація міста Алітус на чолі з мером паном Вітаутасом Григаравічюсом відвідала КНВК №4. На сходинках ліцею почесних гостей зустрічали директор навчального закладу Любов Михайлик, начальник відділу Департаменту освіти Кременчуцької міської ради Ігор Процько та заступники директора. Після розмови з директором, у ході якої гостей ознайомили з історією і здобутками навчального закладу, іх запросили до хореографічної зали, де презентували музично-хореографічну композицію «Ми — європейці». Головний захід — «Ліцейський ринг», який традиційно проводиться видатними гостями ліцею, відбувся у бібліотеці навчального закладу.
Слово було надано директору КП «Кременчук Інвест», почесному президенту Асоціації сприяння міжнародному бізнесу і розвитку Андрію Мельнику, який розповів як розпочиналось співробітництво між двома містами. По завершенню зустрічі, ліцей подарував меру Алітуса символ ліцею — маленьке совеня, а також картину Кременчука, зроблену з шоколаду.
Після цього, на почесне місце «крісло гостя» був запрошений мер пан Вітаутас Григаравічюс. Діти задавали чимало питань про життєвий шлях мера, його пріоритети в керівництві міста, розвиток Алітуса і зацікавленість литовського міста до Кременчука.
Пан мер відповів на усі запитання присутніх на зустрічі і зробив запис у «книзі почесних гостей» Кременчуцького ліцею №4. Оплесками та піснями, теплотою душі поділились учасники зустрічі, що надовго залишиться у пам’яті литовських гостей і юних дипломатів Кременчуцького ліцею №4.