Депутати міської ради литовського міста Алітус одноголосно проголосували за встановлення побратимських зв’язків з Кременчуком
24 серпня 2017 року під час засідання міської ради міста Алітус (Литовська Республіка) одноголосним голосуванням депутати визначились щодо питання встановлення побратимських зв’язків з нашим містом.
Символічно, що ця подія відбулась саме в День Незалежності України
Цьому передувала велика підготовча робота. В Алітусі побували делегація міста на чолі з секретарем міської ради Юрієм Грищенком, в офіційних заходах в рамках святкування Дня міста Алітус взяла участь делегація Кременчука на чолі з міським головою Віталієм Маленьким. В Кременчуці приймали делегацію литовського міста на День Європи на чолі з заступником мера пані Валє Гібоне.
Розпочалась співпраця між університетами двох міст. Перші кроки назустріч роблять підприємці наших міст. Фотокореспондент «Кременчуцької газети» Олександр Грінченко з успіхом брав участь у конкурсі «Алітус очима друзів».
В цьогорічних заходах Дня міста до Кременчука прибуде делегація депутатів міської ради Алітуса. В жовтні очікується візит мера міста Алітус пана Вітаутаса Григоравічуса. В рамках візита планується підписання меморандуму про встановлення побратимських зв’язків між двома містами.
На фото: під час засідання міської ради міста Алітус.