28 березня 2018 року в офісі КП «Кременчук Інвест» пройшов тренінг «Підготовка інвестиційних проектів».

28 березня 2018 року в офісі КП «Кременчук Інвест» пройшов тренінг «Підготовка інвестиційних проектів». Тренінг реалізується в рамках проекту «Створення умов для роботи з інвестором через облаштування конференц-зали для проведення бізнес-заходів» за підтримки Проекту ПРОМІС.

Захід відкрив директор КП «Кременчук Інвест» Андрій Мельник, який представив учасникам тренінгу сучасний конференц-зал – Міжнародний інформаційно-контактний центр імені великого князя Вітовта. Конференц-зал  укомплектовано сучасним обладнанням для проведення відео-конференцій, презентацій, ділових зустрічей. Контактний центр створений за підтримки посольства Литовської Республіки та Проекту ПРОМІС.

У тренінгу взяли участь представники структурних підрозділів виконавчого комітету Кременчуцької міської ради (управління економіки, Департамент соціального захисту населення та питань АТО, Департамент освіти, управління охорони здоров’я, відділ енергоменеджменту, Центр надання адміністративних послуг у місті  Кременчуці), представники Центральної міської дитячої бібліотеки ім. Торубари, КП «Кременчукводоканал», КП «Кременчук Інвест», представники громадських організацій («Кременчуцька Гільдія платників податків України», «Об’єднання учасників та ветеранів АТО Кременчука»).

Тренінг пройшов дуже насичено та змістовно. Учасники прослухали міні-лекції «Що таке фандрейзинг», «Основні поняття: донор, суб’єктна дотація, цільова дотація, проект», «Анатомія заявки на отримання гранту» та ін. Спробували себе в ролі донорів та оцінили запропоновані проекти, а також підготували свої ідеї проектів, наприклад «Створення сонячної електростанції потужністю 10 кВт для приватного домогосподарства», «Читай Місто – формат не має значення», «Організація безкоштовного прокату велосипедів як популяризація здорового способу життя та зменшення викидів СО2», «Центр консультацій представників малого та середнього бізнесу» та багато інших.

Наприкінці тренінгу учасники отримали сертифікати.