Вісім візитів до посольств, один-закордон, а ще конкурси та інші досягнення: як у 2018 році працювала молодіжна дипломатія у Кременчуці

За звітом директора КП Андрія Мельника. 

 Рух молодіжної дипломатії у Кременчуці існує з 1999 року. Про це днями на нараді в мерії Кременчука заявив директор комунального підприємства «Інститут розвитку Кременчука» Андрій Мельник.

За його словами, рух молодіжної дипломатії у Кременчуці розпочався зі створення перших центрів дитячої (народної) дипломатії на базі Кременчуцького ліцею №4, Кременчуцької гімназії №5 та школи №20.

Поступово центри дитячої дипломатії та євроклуби створювались практично у всіх загальноосвітніх закладах міста.

Найбільш активними центрами були і залишаються центри дитячої дипломатії та євроклуби закладів загальної та середньої освіти №№ 1, 9, 12, 16, 19, 20, 26, 28, Кременчуцького ліцею №4 «Кремінь», Кременчуцького ліцею №5 ім. Т.Г. Шевченка, Кременчуцького ліцею №10 «Лінгвіст», Кременчуцького ліцею №11 «Гарант», Кременчуцького ліцею №25 «Гуманітарний колегіум».

Серед кращих керівників центрів – Надія Волосян, Сергій Павленко, Тетяна Процько, Тетяна Островська, Тетяна Малько, Наталія Панова, Вікторія Пермякова та інші.

Основні напрямки роботи центрів дитячої дипломатії:

–  вивчення культури та традицій народів світу;

–  вивчення та практичне застосування навичок спілкування з представниками іноземних країн, інших культур;

–  вивчення основ дипломатичного протоколу;

–  вміння представити своє місто, свою школу, країну тощо;

Інструменти навчального процесу:

–  зустрічі з іноземними та українськими дипломатами, відвідання іноземних посольств у рамках програми «Кроки до пізнання світу»;

–  проведення круглих столів, форумів, асамблей юних дипломатів;

–  організація вікторин (конкурсів рефератів) з історії, географії, культури іноземних країн тощо.

Підсумки проведеної роботи та досягнення:

 

Ресурс