Вікторина з історії , географії, економіки та культури Республіки Польща

Положення

про проведення вікторини з історії, географії, економіки та культури Республіки Польща

Комунальне підприємство «Кременчуцький центр міжнародних зв’язків та економічного розвитку міста «Кременчук Інвест», Асоціація сприяння міжнародному бізнесу та розвитку (АСМБР) за підтримки Генерального консульства Республіки Польща в Харкові, мерій міст Бидгощ та Кременчук оголошують про старт вікторини (конкурсу рефератів) з історії, географії, культури та економіки Республіки Польща в межах Харківського консульського округу (області: Харківська, Дніпропетровська, Донецька, Луганська, Полтавська, Сумська і Запорізька).

За 20 років діяльності Асоціації проведено 83 вікторини з історії, культури, географії іноземних країн. Три переможці вікторини про Кубу перебували в цій країні, два переможці вікторини про Південно-Африканську Республіку перебували в ПАР, а троє переможців вікторини про Республіку Білорусь – в Мінську. Двічі учні-переможці вікторини про Республіку Індонезія побували в Індонезії на чудових островах Балі та Ява. З успіхом було проведено вікторини про Малайзію, КНР, Перу. Традиційно іноземні посольства нагороджують переможців та активних учасників дипломами та подарунками.

Тож запрошуємо усіх тих, хто прагне отримати знання про Республіку Польща, дізнатися більше про її історію, географію, культуру та економічний потенціал, а за плідну і сумлінну роботу з ознайомлення з цією чудовою країною отримати гарні подарунки, долучитися до участі у даній вікторині.

Докладна інформація про хід вікторини буде розміщена на WEB-сайті АСМБР – www.apibd.com та Комунального підприємства «Кременчуцький центр міжнародних зв’язків та економічного розвитку міста «Кременчук Інвест» – kremenchukinvest.com.ua

Вікторина стартує «08» грудня 2016 р. та триває до «15» квітня 2017 р.

У вікторині бере участь молодь віком від 10 до 21 року, що навчається у вищих навчальних закладах, школах, ліцеях та гімназіях України.

Під час оцінювання відповідей на запитання вікторини враховуються їх повнота, наявність власного міркування, особистих роздумів, прикладів з літератури, енциклопедичних джерел та Інтернету, а також художнє оформлення рефератів.

Відповіді оформлюються в вигляді рефератів. Вони повинні мати естетичний вигляд та можуть бути написані українською або російською мовами.

Реферати слід подати оргкомітету на паперових носіях у строк до «15» квітня 2017 р. На конверті з рефератом повинен бути штамп відправки з датою не пізніше «17» квітня 2017 р.

УВАГА! До реферату повинен бути вкладений лист, де обов’язково треба чітко вказати: прізвище, ім’я та по батькові, вік учасника, повну назву місця навчання, повну адресу, поштовий індекс, контактні телефони, в тому числі мобільний та e-mail (якщо є). Бажано коротко написати про себе, про свої захоплення.

Переможців буде об’явлено в пресі та на WEB-сайті АСМБР –www.apibd.com та КП «Кременчук Інвест» – kremenchukinvest.com.ua

Оргкомітет вікторини не бере на себе зобов’язання розшукувати список переможців для повідомлення результатів конкурсу! Просимо слідкувати за повідомленнями!

Генеральне Консульство Республіки Польща в Харкові нагороджує переможців спеціальними дипломами та цінними подарунками.

 

Оргкомітет вікторини розташований за адресою:

39600, Полтавська область, м. Кременчук,
вул. Жадова, 12 (3-й поверх)
Контактні телефони: (05366) 33013, (0536) 791603
E-mail: [email protected]
Сайт: http://apibd.com

Питання

вікторини з історії, географії, економіки та культури Республіки Польща

 1. Що Ви знаєте про місто Бидгощ? Які вищі навчальні заклади є в Бидгощі? Чому Бидгощ називають «Польська Венеція»?
 2. Що Вам відомо про рівень торгово-економічного співробітництва між Україною та Польщею?
 3. Що Ви знаєте про роль Польщі в ЄС?
 4. В якому році встановлені дипломатичні зв’язки між Україною та Польщею? Як вони розвиваються?
 5. Географічне положення Республіки Польща. З якими державами має спільні межі Республіка Польща?
 6. Назвіть столицю Республіки Польща. Що Ви знаєте про це місто?
 7. Що зображено на гербі Республіки Польща?
 8. Що зображено на Державному прапорі Республіки Польща?
 9. Які Національні свята Республіки Польща Вам відомі?
 10. Що ви знаєте про культуру та традиції народу Республіки Польща?
 11. Назвіть відомих письменників, композиторів, вчених Республіки Польща.
 12. Що Вам відомо про економічний потенціал Республіки Польща? Які галузі промисловості Республіки Польща найбільш розвинуті?
 13. Що Вам відомо про співпрацю Вашого міста та регіону з партнерами з Республіки Польща?
 14. Що Вам відомо про побратимські зв’язки польських та українських міст?